Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie powstało w 2008 roku, jako druga lecznica Fundacji Zdrowie. Nowoczesny i kameralny budynek znajduje się naprzeciwko Centrum Zdrowia Dziecka.

W ciągu ponad 25 lat istnienia Fundacja Zdrowie pomogła blisko 30 000 pacjentów: małym i dużom.

Naszą kadrę lekarską tworzą doświadczeni lekarze i lekarki z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szpitalach, m.in. Szpitalu Dziecięcym im. profesora Jana Bogdanowicza, Centrum Zdrowia Dziecka i innych.

Wierzymy, że wiedza naszych lekarzy i lekarek, doświadczenie pozwoli pomóc rozwiązać każdy problem z jakim się Państwo zgłaszają!

Umów wizytę

W celu umówienie wizyty prosimy o kontakt z recepcją pod numerami:

22 812 51 50 lub 22 815 25 90 lub klikając na umów wizytę.

dr n. med Mieczysław Śmigielski

Specjalista urologii dziecięcej, chirurg dziecięcy. Wieloletni pracownik Centrum Zdrowia Dziecka, wybitny specjalista w zakresie leczenia spodziectwa i innych chorób urologicznych.

dr n. med Maja Klaudel-Dreszler

Specjalistka immunologii dziecięcej, pediatrka. Wieloletni pracowniczka Centrum Zdrowia Dziecka, obecnie zatrudniona w Szpitalu Dziecięcym. Uczestniczka wielu międzynarodowych sympozjów poświęconych immunologii.

dr n. med Piotr Gutkowski

Specjalista pulmonologii dziecięcej, pediatra. Naukowo związany z Centrum Zdrowia Dziecka.

dr n. med Agnieszka Bakuła

Specjalistka gastrologii dziecięcej, pediatra.

Absolwentka AM w Warszawie. Od 2004 roku pracownik Kliniki Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii IP-CZD.

Specjalista pediatra od 2005, gastroenterolog od 2009, transplantolog kliniczny od 2013 roku.

Członek Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci.

Główne ukierunkowania kliniczne: choroby przewodu pokarmowego i wątroby u dzieci

Badania Krwi

Zapraszamy do wykonania badań krwi.

Twoje zdrowie w Dobrych Rękach

Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie Międzylesie i Stomatologia